|
Nie ma szkolek pilkarskich to nie ma zawodnikow. proste. Jesli sa to sa przeplaceni nieudacznicy. Chcecie LM to trza postawic na szkolenie mlodziezy i ciezka praca tak ze 20 lat i moze wkoncu cos z tego bedzie. Innej drogi nie widze. Na skroty Cupial chcial isc i nie doszedl, wiec teraz raczej trzeba isc tak jak wszyscy w Europie. to tak a propos polskiej pilki w ogole. bo to co Legla pokazla wczoraj to jest dno, i tam wlasnie znajduje sie polska pilka .
Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. - Henryk Reyman
|