keth napisał(a):

|
problemem raczej jest stosunek cena/jakość, zwyczajnie nie jest wart kasy jaką zarabia, a kontrakt pewnie chciałby jeszcze większy niż obecny. Pieti w formie, szczególnie tej z początku gry w Trabzonie Gordnan może co najwyżej buty wiązać. Zamiast martwić się tym czy Bunoza odejdzie czy nie, skupiłbym się czy Powrocie Piotrka do formy.
|
Z obecną formą jest wart tej kasy, no szkoda tylko, że zaczął grac dopiero przed końcem kontraktu.