Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66012
Stary 25.10.2013, 06:55
keth napisał(a):Wyświetl post
problemem raczej jest stosunek cena/jakość, zwyczajnie nie jest wart kasy jaką zarabia, a kontrakt pewnie chciałby jeszcze większy niż obecny. Pieti w formie, szczególnie tej z początku gry w Trabzonie Gordnan może co najwyżej buty wiązać. Zamiast martwić się tym czy Bunoza odejdzie czy nie, skupiłbym się czy Powrocie Piotrka do formy.
Z obecną formą jest wart tej kasy, no szkoda tylko, że zaczął grac dopiero przed końcem kontraktu.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując