Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
keth
Member
Od: 09.2013
Offline
#
66011
24.10.2013, 22:42
w Trabzonie na początku zanim złapał kontuzje grał naprawde dobrze, chyba jeszcze lepiej niż za Skorży. Potencjał ma spory, kwestia tego czy będzie potrafił wrócić do dobrej dyspozycji. Teoretycznie
keth
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do keth
Znajdź inne posty napisane przez keth