Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66010
Stary 24.10.2013, 21:00
keth napisał(a):Wyświetl post
problemem raczej jest stosunek cena/jakość, zwyczajnie nie jest wart kasy jaką zarabia, a kontrakt pewnie chciałby jeszcze większy niż obecny. Pieti w formie, szczególnie tej z początku gry w Trabzonie Gordnan może co najwyżej buty wiązać. Zamiast martwić się tym czy Bunoza odejdzie czy nie, skupiłbym się czy Powrocie Piotrka do formy.
Pod koniec przygody w Wiśle, Pietia przegrywał rywalizację z Paljicem. Generalnie Piotrek na lewej wymiatał za czasów Skorży, potem było już co najwyżej nieźle, lub przeciętnie. I jakoś wątpie, żeby kiedyś jeszcze doszedł do takiej dyspozycji jak wtedy.

Cytat:
Ale Bunoza jest bardzo średni nawet jak na TME... Po prostu kontrakt sie konczy, wiec "złapał formę". Podpiszemy i zacznie sie taka błazenada jak była rok i dwa lata temu.
No, a moze po prostu nowy trener do niego dotarł i go ogarnął. Jovanovic też gra lepiej przez ostatnie 2 sezony, a kontrakt mu się nie kończy.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując