Wyświetl pojedynczy post
keth
Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66009
Stary 24.10.2013, 20:18
Cytat:
I jak my mamy kiedykolwiek myśleć o pucharach skoro prawie najlepszy grajek zespołu jest wręcz wypychany na sprzedaż bo generuje duże koszty, bez pieniędzy i dużych kontraktów nie da się znaczyć cokolwiek w europie
problemem raczej jest stosunek cena/jakość, zwyczajnie nie jest wart kasy jaką zarabia, a kontrakt pewnie chciałby jeszcze większy niż obecny. Pieti w formie, szczególnie tej z początku gry w Trabzonie Gordnan może co najwyżej buty wiązać. Zamiast martwić się tym czy Bunoza odejdzie czy nie, skupiłbym się czy Powrocie Piotrka do formy.
Odpowiedz cytując