Cytat:
|
I jak my mamy kiedykolwiek myśleć o pucharach skoro prawie najlepszy grajek zespołu jest wręcz wypychany na sprzedaż bo generuje duże koszty, bez pieniędzy i dużych kontraktów nie da się znaczyć cokolwiek w europie
|
problemem raczej jest stosunek cena/jakość, zwyczajnie nie jest wart kasy jaką zarabia, a kontrakt pewnie chciałby jeszcze większy niż obecny. Pieti w formie, szczególnie tej z początku gry w Trabzonie Gordnan może co najwyżej buty wiązać. Zamiast martwić się tym czy Bunoza odejdzie czy nie, skupiłbym się czy Powrocie Piotrka do formy.