Valandil napisał(a):

|
I jak my mamy kiedykolwiek myśleć o pucharach skoro prawie najlepszy grajek zespołu jest wręcz wypychany na sprzedaż bo generuje duże koszty, bez pieniędzy i dużych kontraktów nie da się znaczyć cokolwiek w europie.
|
Z pucharu już odpadliśmy. We wtorek. Żadnych innych w planach nie mamy.