Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24316
Stary 24.10.2013, 12:05
AYALA napisał(a):Wyświetl post
po roku nagle znajdują u niego 35 sztuk broni....no chyba tylko Lis i Olejnik uwierzą w to.W internecie to sobie można wszytsko napisać
A skąd ja mam widzieć, czy znaleziono teraz, czy kiedyś? Chodzi mi o poziom absurdu panujący zarówno w tym temacie, jak i w smoleńskim. Absurdu pod tym względem, że każdy informację pasującą jego wersji rzeczywistości kształtuje w dowolny sposób.

Wiemy tylko tyle, że Bruno K jest oskarżony i kropka.

PS. Przecież to był cytat z GW.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 24.10.2013 o godz. 12:08.