AYALA napisał(a):

|
po roku nagle znajdują u niego 35 sztuk broni....no chyba tylko Lis i Olejnik uwierzą w to.W internecie to sobie można wszytsko napisać
|
A skąd ja mam widzieć, czy znaleziono teraz, czy kiedyś? Chodzi mi o poziom absurdu panujący zarówno w tym temacie, jak i w smoleńskim. Absurdu pod tym względem, że każdy informację pasującą jego wersji rzeczywistości kształtuje w dowolny sposób.
Wiemy tylko tyle, że Bruno K jest oskarżony i kropka.
PS. Przecież to był cytat z GW.