Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4536
Stary 23.10.2013, 16:09
Drozd, przecież zawsze możesz zapytać. Ktoś broni? Może cudem odpowiedzą?

Jeśli ładnie uzasadnisz, że interesujesz się od 3 lat katastrofą smoleńską w tym temacie oraz w politycznym na forum Wisły Kraków to z pewnością rozpatrzą prośbę pozytywnie.
Odpowiedz cytując