Arked napisał(a): 
|
Ciekaw jestem jak oni tą brzozę złamali przed 10 kwietnia. Bo na uciętą to ona nie wygląda. Materiały wybuchowe też odpadają bo by były ślady. Musieli więc włożyć w to wiele wysiłku i złamać ją w sposób przypominający uderzenie skrzydła samolotu (ciężki sprzęt?). A może brzoza złamała się sama (na wietrze?), akurat w tym miejscu gdzie później przelatywał prezydencki samolot. Do tego na odpowiedniej wysokości.
|
5-10 sekund najwyżej
http://www.youtube.com/watch?v=dKL3OGdcs7M
Ostatnio edytowane przez AYALA : 23.10.2013 o godz. 14:04.
|