|
@Sanderrus
Ten post to raczej nadaję się do tematu " Byli piłkarze Wisły..". Bo z obecną polityką klubu ma niewiele wspólnego.
Czarek niech sobie gra w piłkę gdzie tylko chcę. Może być nawet mistrzem świata w lidzę eskimosów na lodzie. Lepiej patrzmy na siebie,a nie czy czaruś przypadkiem nie strzelił hattricka,czy się akurat zesrał na boisku.
Z tego co ja widzę to jedyną osobą ,którą ma w tej chwili jakiś problem z Wilkiem jesteś Ty.
Kogo to chłopie obchodzi ?
Mamy swoje problemy i na tym się skupmy,bo w przerwie zimowej potrzeba nam solidnego defensywnego pomocnika. Gościa,który bez problemu zastąpi Ostoję jak nie będzie mógł grać,czy zajdzie potrzeba grać dwoma DP. Póki co Nalepa wygląda bardzo słabo,a czy kiedykolwiek będzie grał na poziomie Wisły to też śmiem wątpić.
P.S
Plagi przyjdą w swoim czasie.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 23.10.2013 o godz. 13:59.
|