Wyświetl pojedynczy post
Deever
Senior Member
 
 
Od: 05.2006
Skąd: era vulgaris

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 23.10.2013, 12:58
Sami pokazaliśmy wczorajszą frekwencją, że PP mamy w dupie. Piłkarze najwyraźniej też mają to w dupie, zresztą u nas nigdy jakiegoś wielkiego ciśnienia na Puchar Polski nie było.

Nie uważam, że Wisła chciała przegrać. Natomiast ewidentnie nie chciała angażować w te rozgrywki wszystkich sił. A jesteśmy obecnie zdecydowanie za słabi, żeby móc liczyć na zwycięstwo z kimkolwiek, grając na pół gwizdka.

Również porażki w Bydgoszczy nie przeżywałbym przesadnie, bo na wyjazdach prosiliśmy się o bęcki już od paru kolejek (Szczecin, Chorzów).

Kluczowe będą dwa najbliższe mecze ligowe u siebie. Bo dotąd u siebie w lidze graliśmy naprawdę dobrze. Jeżeli teraz wrócimy do tego, co prezentowaliśmy z Piastem, Lechią (w TME), czy Legią, to będę spokojny o ciąg dalszy.
Co to k***a jest "rów widokowy"?
Odpowiedz cytując