|
Makabra jeśli niektórzy z Was godzą się z tym co się stało wczoraj.
Odpuścili PP żeby skupić się na lidze? Przecież następne mecze są w marcu !! To aż taki problem? Widać, że w naszej lidz się nic nie zmieni, dalej piłkarze będą sobie wybierali kiedy należy przegrać, szkoda tylko, że my za to płacimy.
Przykre, że dalej jesteśmy robieni w chuja, bo jak tak się w tym momencie czuję.
Wszystkie akcje fachowe kojarza sie z KRAKOWEM !!!!
|