Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4496
Stary 23.10.2013, 11:56
W nawiązaniu do uwag w watku "Pytania do moderacji"
mogę od tej chwili "nagradzać" każde niemerytoryczne wpisy ostrzeżeniami, a potem banami.
Podejrzewam, ze wtedy dyskusja szybko się zakonczy z powodu braku dyskutantów, a moderatorowi przypnie się łatke, albo "leminga", albo "pisiora".

Pilnujcie się.
Przeszłość zostaje odzielona grubą kreską...
Zaczynacie w tym temacie zarabiać....

Piszecie na własną odpowiedzialność
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując