|
Pytanie do moderatorów jak i innych użytkowników przeglądających forum za pomocą smartfonów:
Czy podczas odwiedzania TWSD wyświetla się Wam reklama, którą trzeba odświeżać kilkanaście razy by móc dostać się na główną stronę forum, czy tylko u mnie jest taki problem?
|