Wyświetl pojedynczy post
wiktorpiekarski
Banita
 
Od: 01.2011
Skąd: MagicznyKraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3239
Stary 23.10.2013, 11:11
Apel do moderatorów!

Dramat to co dzieje się w temacie Smoleńsk,brat brata wyzywa od debili inny drugiego nazywa idiotą! wiem,że nie muszę tego czytać ale wstyd na całą Polske takie zachowanie.
Moja propozycja jest nastepująca zamknąć ten temat na jakiś czas to może wtedy jeden z drugim uświadomi sobie,że nazywanie drugiego debilem nie jest dobre.
Odpowiedz cytując