|
Czy my mamy sklad na MP? nie mamy. Skoro nie mamy to po cholere mamy skupiac sie teraz na lidze? W imie czego obpuscilismy PP? W imie tego ze zajmiemy 4 miejsce zamiast 6? co to za roznica? skoro i tak nie mamy skladu na wygranie ligi. Trzeba bylo sie skpuc na PP, plus prestizowe spotkania z Cracovia, Legia czy Lechem i spokojnie dograc lige w pierwszej 8 i sily rzucic na PP i sprobowac uratowac sezon jakims trofeum, chocby PP.
Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. - Henryk Reyman
|