Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 23.10.2013, 10:12
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Bardzo bym chciał by Wisła zawsze grała na 110% tylko czy wiedząc że za parę dni mamy dwa mecze a ławkę króciutką mądrym posunięciem byłoby taka postawa.

Można by było wpuścić więcej młodzieży i kazać mi zapierniczać to fakt ale przy obecnej sytuacji kadrowej umieranie za PP chyba nie ma sensu
Nie mamy zadnej gwarancji, ze najbliższych dwóch meczów tez nie przejebiemy. Takie odpuszczanie spotkań zazwyczaj kończy porażką i tu i tu. Nie zdziwię się jak dziadek Lenczyk przechytrzy Smude bo to dla niego sprawa trochę prestiżowa, a piłkarzy do dyspozycji ma dobrych.

Moim zdaniem w sporcie zawsze powinno sie grac o jakies trofea, a nie premie z Canal+ za 8 miejsce.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Człowieku, o czym ty bredzisz?
(...)

Kluby z najbogatszych lig zachodnich (Włochy, Wielka Brytania) ewidentnie i ostentacyjnie leją na Ligę Europejską, bo to dla nich tylko zawracanie dupy i żadne pieniądze. Liczy się tylko Liga Mistrzów. Stąd nasze okazyjne sukcesy ze znanymi firmami w tych rozgrywkach.

Nie wiem skąd się urwałeś...
Tylko z Anglii co najwyzej ale tam jest taka mentalnosc, ze dla kibicow najwazniejsze sa rozgrywki domowe i tam nikt nikomu nie odpuszcza. Rownie dobrze mozesz napisac, ze odpuszczaja LM bo ostatnio czesto dostaja tam oklep, a to tylko dlatego, ze wlasnie wypruwaja sie w rozgrywkach krajowych.
A przyklad z Lazio-Legia to troche z dupy bo to tak jakbysmy my grali z jakims III-ligowcem w pucharze - wtedy faktycznie nie trzeba sie angazowac na cale 90 minut bo do pokonania przeciwnika wystarcza roznica umiejetnosci.
Jakos jak Lazio trafilo na silniejszy Trabzonspor to pokazali, ze im zalezy na tych rozgrywkach.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując