Wyświetl pojedynczy post
Kolumbus
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 23.10.2013, 09:53
Nie no pewnie, przecież dla wszystkich ważniejszy jest taki mecz z Wolfsburgiem, który da nam spokojną zimę, finał Champions League i renomę na cały świat niż 1/8 Pucharu Polski. Trzeba było przejebać u gołębiorzy i nie ryzykować już wtedy kontuzji Brożka, czy Garguły
piekna zaba w podpisie

Odpowiedz cytując