Karherop napisał(a):

wstyd to jest kraść
wstydem nie jest oszczędzanie swojego zdrowia kosztem wyższych celów - ligi
a to co było zapowiadane przed meczem - tak się mówi zawsze , wierzysz we wszystko co ci ludzie mówią ?
na miejscu trenera Broniszewskiego powiedziałbym tak samo i mając na uwadze założenia - że nie mamy ławki rezerwowych i nawet na wiosnę nie wiadomo czy będzie aż taka szeroka ( zapowiadane 3-4 wzmocnienia to wcale nie rozwiąże naszych wszystkich problemów ) też nie umierałbym za PP - jak to napisał Kominek . Wygrać- fajnie będzie , ale jak przegramy to lepiej teraz niż w finale .
czyli co , walczmy do upadłego , Głowacki nabawi się kontuzji , Garguła z Brożkiem zajechani i kolejny wp.. od Zagłębia w sobotę ?
|
Na zachodzie piłkarze zapierdalają po 70 meczów w sezonie a nasi jak 30 zagrają to będzie sukces a i tak są jak widać zajebani. To jest jakaś parodia, ledwo co była przerwa na reprezentacje a tu 2 mecz z rzędu i trzeba odpuszczać... Taka mentalność stawia nas kompletnie na aucie profesjonalnego sportu w jakimkolwiek wydaniu. Borussia Dortmund w minionym sezonie grała jednym i tym samym składem ligę, puchary, LM a i cały skład na reprezentacje jeździł i jakoś się dało. Dziwi mnie i w....ia że znajdują się tacy co jeszcze zachowanie naszych księżniczek pochwalają.

"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"