Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 23.10.2013, 09:16
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Może niektorzy z was czują się z tym dobrze, ale mnie po prostu wstyd.
wstyd to jest kraść

wstydem nie jest oszczędzanie swojego zdrowia kosztem wyższych celów - ligi

a to co było zapowiadane przed meczem - tak się mówi zawsze , wierzysz we wszystko co ci ludzie mówią ?

na miejscu trenera Broniszewskiego powiedziałbym tak samo i mając na uwadze założenia - że nie mamy ławki rezerwowych i nawet na wiosnę nie wiadomo czy będzie aż taka szeroka ( zapowiadane 3-4 wzmocnienia to wcale nie rozwiąże naszych wszystkich problemów ) też nie umierałbym za PP - jak to napisał Kominek . Wygrać- fajnie będzie , ale jak przegramy to lepiej teraz niż w finale .

czyli co , walczmy do upadłego , Głowacki nabawi się kontuzji , Garguła z Brożkiem zajechani i kolejny wp.. od Zagłębia w sobotę ?
Odpowiedz cytując