|
Wczoraj czysto piłkarsko w porównaniu do Lechii byliśmy w czarnej dupie...
Jak ktos pisze że Fryc jest lepszy od Stolarskiego to ręce opadaja. Po wczorajszym meczu mogę stwierdzić że jest poziomem III ligowych rezerw! Nie będę opisywał każdego z zawodników osobno ale wczoraj pokazali tym meczem gdzie naprawde maja kibiców i dlatego mam do nich o ten mecz żal
|