Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 23.10.2013, 09:12
Wczoraj czysto piłkarsko w porównaniu do Lechii byliśmy w czarnej dupie...
Jak ktos pisze że Fryc jest lepszy od Stolarskiego to ręce opadaja. Po wczorajszym meczu mogę stwierdzić że jest poziomem III ligowych rezerw! Nie będę opisywał każdego z zawodników osobno ale wczoraj pokazali tym meczem gdzie naprawde maja kibiców i dlatego mam do nich o ten mecz żal
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując