|
Bardzo bym chciał by Wisła zawsze grała na 110% tylko czy wiedząc że za parę dni mamy dwa mecze a ławkę króciutką mądrym posunięciem byłoby taka postawa.
Można by było wpuścić więcej młodzieży i kazać mi zapierniczać to fakt ale przy obecnej sytuacji kadrowej umieranie za PP chyba nie ma sensu
|