Kolumbus napisał(a):

|
a to przypadkiem nie ty pisałeś stronę wcześniej, że musimy spokojnie dotrwać do przerwy? a po przerwie co? Duch Święty zstąpi na piłkarzy i zaczną grać galacticos? sam widze żyjesz w przeświadczeniu, że BC zrobi przelew
|
Spokojnie dograć do przerwy - znaczy dograć w składzie umożliwiającym wyjście na boisko 11 zawodników w kolejnym meczu kręcąc się bezpiecznie powyżej miejsca nr 8. Tylko tyle i aż tyle. Co będzie później - nie wiem, choć łatwo się domyślić. Kupią ze dwóch z czego jeden się do czegoś nada.
Aktualnie cel podstawowy - brak kontuzji podstawowych zawodników.
Bardziej obrazowo - mamy jednego napastnika, mamy jednego rozgrywającego, mamy po jednym zawodniku na większość pozycji. Facet ma też zazwyczaj jednego fiuta - co by było gdyby temu facetowi obciąć tego fiuta?