Wyświetl pojedynczy post
Daja`n
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 23.10.2013, 06:00
Po tym co widziałem wczoraj na R22 wiem jedno nasza Wisła chciała szybko zakończyć przygodę w PP.I o dziwo nie mam do trenera pretensji bo przy tak krótkiej ławce trzeba wybierać albo liga albo PP.Lecz w sobotę liczę na zupełnie inną grę Wisły!
Odpowiedz cytując