Wyświetl pojedynczy post
Kolumbus
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 22.10.2013, 23:55
rafkur napisał(a):Wyświetl post
A to reaktywują Intertoto? W pucharach to my juz w tym sezonie graliśmy. Nawet doszliśmy do 1/8

A ci, którzy się tam wyżej podniecali, ze kloejna runda PP na wiosnę to niech może uwzględnią jeden szczegół: jak się nam teraz pójdzie jeb.. Głowa, Brożek czy ze dwóch innych to na wiosnę nic nam nie pomoże.

PS (edit) Rozgryzłem jednak panów "biorących wszystko" - przecież Cupiał w zimie dokona zakupów i kadrę będziemy mieli taką że co dwa dni mecze grać będziemy mogli . Cóż, ważne że duch w narodzie nie ginie!
a to przypadkiem nie ty pisałeś stronę wcześniej, że musimy spokojnie dotrwać do przerwy? a po przerwie co? Duch Święty zstąpi na piłkarzy i zaczną grać galacticos? sam widze żyjesz w przeświadczeniu, że BC zrobi przelew
piekna zaba w podpisie

Odpowiedz cytując