St Yabol napisał(a):

Pany, bo nie ogladałem meczu i tak sie mnie nasuwa pytanie
Czemu nie grali Głowa, Garguła, Bunoza?
Jak radził sobie Fryc?
W ogóle jak radziła sobie dość eksperymentalna obrona (bo inaczej sie jej nie da nazwać)
|
Głowa podobno lekka kontuzja , ogółem oszczędzani na ligę
Fryc jeden z lepszych na boisku w moim odczuciu . Między nim a Stolarskim jest duża różnica na plus dla tego pierwszego .