Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 22.10.2013, 22:14
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
Pany, bo nie ogladałem meczu i tak sie mnie nasuwa pytanie
Czemu nie grali Głowa, Garguła, Bunoza?
Jak radził sobie Fryc?
W ogóle jak radziła sobie dość eksperymentalna obrona (bo inaczej sie jej nie da nazwać)
Ten mecz raczej trudno uznać za miarodajny. Można stwierdzić, że spełnili swoje zadanie ( interpretacja wypowiedzi dowolna)))
Ostatnio edytowane przez rafkur : 22.10.2013 o godz. 22:18.
Odpowiedz cytując