Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 22.10.2013, 22:08
Pany, bo nie ogladałem meczu i tak sie mnie nasuwa pytanie
Czemu nie grali Głowa, Garguła, Bunoza?
Jak radził sobie Fryc?
W ogóle jak radziła sobie dość eksperymentalna obrona (bo inaczej sie jej nie da nazwać)
Odpowiedz cytując