Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.10.2013, 21:55
Kolumbus napisał(a):Wyświetl post
Twój plan jest nieomal doskonały, tylko warto zwrócić uwagę na maleńkie szczególiki:
- kto powiedział że dojście do pucharów będzie łatwiejsze z poziomu ligi niż pucharu? ( ponoć wszyscy go olewają)
- pragnę przypomnieć, że kolejna runda PP to marzec 2014, może jednak warto było spiąć się na ten jeden mecz, wystawić normalny skład i wykazać się większą ambicją

A to reaktywują Intertoto? W pucharach to my juz w tym sezonie graliśmy. Nawet doszliśmy do 1/8

A ci, którzy się tam wyżej podniecali, ze kloejna runda PP na wiosnę to niech może uwzględnią jeden szczegół: jak się nam teraz pójdzie jeb.. Głowa, Brożek czy ze dwóch innych to na wiosnę nic nam nie pomoże.

PS (edit) Rozgryzłem jednak panów "biorących wszystko" - przecież Cupiał w zimie dokona zakupów i kadrę będziemy mieli taką że co dwa dni mecze grać będziemy mogli . Cóż, ważne że duch w narodzie nie ginie!
Ostatnio edytowane przez rafkur : 22.10.2013 o godz. 22:02.
Odpowiedz cytując