Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 22.10.2013, 21:50
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Na zachodzie piłkarze zapieprzają czy liga czy puchar - w naszej piłce nigdy nie będzie normalnie jeśli nawet sztab trenerski będzie odpuszczał mecze.
Człowieku, o czym ty bredzisz? Przeciętny klub zachodni ma szeroką kadrę, w której zastąpienie jednego zawodnika drugim nie powoduje katastrofy. Mogą rotować składem, mogą grać na kilku frontach, kontuzje nie są aż takim dramatem jak u nas.

Jak Lazio grało z Legią, to chłopaki potruchtali sobie przez 70 minut, a pobiegali przez pozostałe 20. Wystarczyło. Pewnie trener przed meczem powiedział im żeby się przypadkiem nie spocili, bo jest zimno i o przeziębienie nietrudno. Klose na ławce nawet polara nie zdjął.

Kluby z najbogatszych lig zachodnich (Włochy, Wielka Brytania) ewidentnie i ostentacyjnie leją na Ligę Europejską, bo to dla nich tylko zawracanie dupy i żadne pieniądze. Liczy się tylko Liga Mistrzów. Stąd nasze okazyjne sukcesy ze znanymi firmami w tych rozgrywkach.

Nie wiem skąd się urwałeś...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.10.2013 o godz. 21:55.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując