dynek.pl napisał(a):

|
Na zachodzie piłkarze zapieprzają czy liga czy puchar - w naszej piłce nigdy nie będzie normalnie jeśli nawet sztab trenerski będzie odpuszczał mecze.
|
Człowieku, o czym ty bredzisz? Przeciętny klub zachodni ma szeroką kadrę, w której zastąpienie jednego zawodnika drugim nie powoduje katastrofy. Mogą rotować składem, mogą grać na kilku frontach, kontuzje nie są aż takim dramatem jak u nas.
Jak Lazio grało z Legią, to chłopaki potruchtali sobie przez 70 minut, a pobiegali przez pozostałe 20. Wystarczyło. Pewnie trener przed meczem powiedział im żeby się przypadkiem nie spocili, bo jest zimno i o przeziębienie nietrudno. Klose na ławce nawet polara nie zdjął.
Kluby z najbogatszych lig zachodnich (Włochy, Wielka Brytania) ewidentnie i ostentacyjnie leją na Ligę Europejską, bo to dla nich tylko zawracanie dupy i żadne pieniądze. Liczy się tylko Liga Mistrzów. Stąd nasze okazyjne sukcesy ze znanymi firmami w tych rozgrywkach.
Nie wiem skąd się urwałeś...