Kolumbus napisał(a):

Twój plan jest nieomal doskonały, tylko warto zwrócić uwagę na maleńkie szczególiki:
- kto powiedział że dojście do pucharów będzie łatwiejsze z poziomu ligi niż pucharu? ( ponoć wszyscy go olewają)
|
Ale jakich pucharów? Kto Ci powiedział, że my mamy grać w jakichś pucharach?