Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 22.10.2013, 21:09
Jakbym był na tym meczu to bym się nieźle wku..ił. Ustawili by jakieś 2:4 czy 3:4 a nie 0:1 po beznadziejnej grze. A najlepsze było to, że jak przegrywali to zaczęli grać jeszcze słabiej niż jak było 0:0.
Plus jest taki, że mogą się skupić na lidze.
Odpowiedz cytując