Wyświetl pojedynczy post
Kolumbus
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 22.10.2013, 21:06
Cytat:
Moim zdaniem bardzo rozsądny ruch. My musimy dograć na jakimś tam poziomie do przerwy zimowej a nie porywać się z motyką na słońce.
Twój plan jest nieomal doskonały, tylko warto zwrócić uwagę na maleńkie szczególiki:
- kto powiedział że dojście do pucharów będzie łatwiejsze z poziomu ligi niż pucharu? ( ponoć wszyscy go olewają)
- pragnę przypomnieć, że kolejna runda PP to marzec 2014, może jednak warto było spiąć się na ten jeden mecz, wystawić normalny skład i wykazać się większą ambicją
piekna zaba w podpisie

Odpowiedz cytując