Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 22.10.2013, 21:00
Odpadliśmy i w sumie nie widzę w tym żadnego problemu. Wystarczy wyjaśnić dwie zasadnicze kwestie:
Mamy obecnie drużynę, która może coś pokazać w pucharach?
NIE MAMY
Czy możemy mieć 100% pewność, że Boss wzmocni drużynę w taki sposób, że będziemy coś znaczyć w Europie?
NIE MOŻEMY
Pora zejść na ziemię, początek rundy był wymarzony, mamy dobrą pozycje wyjściową jeśli chodzi o walkę o pierwszą ósemkę i tego się trzymajmy.
Odpowiedz cytując