R33 napisał(a):

|
Wyobrażasz sobie to jakoś?
|
Dobre pytanie na które każdy chce odpowiedzi ale nikt jej nie zna. Co miał wyjść Ochalik i powiedzieć "proszę pastwa prosimy o popierd... tego meczu tak jak my go pierd..."?
Każdy kto ma trochę wyobraźni i umie liczyć skład osobowy oraz skojarzyć to z ilością meczów do rozegrania znał wynik tego meczu. Jedynie Lechia zepsuła zabawę grając taką samą kichę jak my. Paru się niepotrzebnie podjarało na początku meczu i od razu sensacja.
Moim zdaniem bardzo rozsądny ruch. My musimy dograć na jakimś tam poziomie do przerwy zimowej a nie porywać się z motyką na słońce.