Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 22.10.2013, 20:48
R33 napisał(a):Wyświetl post
Wyobrażasz sobie to jakoś?
Dobre pytanie na które każdy chce odpowiedzi ale nikt jej nie zna. Co miał wyjść Ochalik i powiedzieć "proszę pastwa prosimy o popierd... tego meczu tak jak my go pierd..."?
Każdy kto ma trochę wyobraźni i umie liczyć skład osobowy oraz skojarzyć to z ilością meczów do rozegrania znał wynik tego meczu. Jedynie Lechia zepsuła zabawę grając taką samą kichę jak my. Paru się niepotrzebnie podjarało na początku meczu i od razu sensacja.
Moim zdaniem bardzo rozsądny ruch. My musimy dograć na jakimś tam poziomie do przerwy zimowej a nie porywać się z motyką na słońce.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 22.10.2013 o godz. 20:52.
Odpowiedz cytując