Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 22.10.2013, 20:45
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Po meczu to już każdy widział jak było. Trzeba było wczoraj to powiedzieć, a nie oszukiwać ludzi.
jakim oszukiwać ? Wisła chciała wygrać , każdy mecz się chce wygrać . Ale nie zawsze poświęcając całe zdrowie , kosztem ważniejszych spotkań . W 1 połowie nie było źle . Trenerzy pod świadomie i tak wiedzieli na czym stoją - czyli na niczym . 15 zawodników w kadrze z których może 4-5 zasługuje na miano solidnych ciągnących grę a reszta to szare ligowe tło .

zobacz jakim składem kończyliśmy mecz

Miśkiewicz - Fryc , Burliga , Jovanovic , Guerrier - Sarki , Nalepa , Stolarski , Chrapek , Małecki - Kamiński

6 zawodników którzy mają mniej niż 15 spotkań na poziomie ekstraklasy

a kto żałuje że poszedł na mecz niech chyba lepiej w ogóle nie bierze się za kibicowanie , bo i po co
Ostatnio edytowane przez Karherop : 22.10.2013 o godz. 20:58.
Odpowiedz cytując