Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.10.2013, 20:29
Odpuściliśmy PP . Przyznał to Broniszewski po meczu . A i w czasie gry tak to też wyglądało .

Poza tym no nie mamy kadry na to aby grać na dwóch frontach . O tak po prostu , brutalna , ale rzeczywistość.
Odpowiedz cytując