No zmiany były typowo na odpadnięcie Stolarski za "Stiepana" i Kamiński za Brożka,przy 0:1 już więcej żadnych...
Nawet Smuda nie jest tak głupi (jak tu Go niektórzy o/skreślają),chyba ,że choroba mu w głowie poprzewracała

.
Boli mnie to ponowne oszustwo w stylu "gramy na maxa".