Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 22.10.2013, 19:34
No zmiany były typowo na odpadnięcie Stolarski za "Stiepana" i Kamiński za Brożka,przy 0:1 już więcej żadnych...
Nawet Smuda nie jest tak głupi (jak tu Go niektórzy o/skreślają),chyba ,że choroba mu w głowie poprzewracała .
Boli mnie to ponowne oszustwo w stylu "gramy na maxa".
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując