Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2013/14
Wyświetl pojedynczy post
darean
Senior Member
Od: 10.2013
Offline
#
99
22.10.2013, 19:30
To czekamy do soboty gramy u siebie , Panie Smuda powrotu do zdrowia , trzeba na nich trochę pokrzyczeć w trakcie meczu to będą efekty po wygranej z legią i wolfsburgiem trochę zaczęli gwiazdorzyć
darean
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do darean
Znajdź inne posty napisane przez darean