Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 22.10.2013, 19:10
Jak dla mnie mecz odpuszczony celowo. Zmiany to potwierdziły. Zamiast wzmacniać zdejmujemy tych podstawowych. O dziwo nie mam pretensji. My nie mamy składu osobowego nawet na ligę więc na ch.. nam puchar którego i tak nie zdobędziemy?
Odpowiedz cytując