Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2013/14
Wyświetl pojedynczy post
darean
Senior Member
Od: 10.2013
Offline
#
94
22.10.2013, 19:04
Ach no co się z Wisełką dzieje... powie mi Ktoś?
P.S Może jak Trener Smuda chory i nie prowadzi drużyny to się zwyczajnie gubią a może drużyna też chora ?
darean
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do darean
Znajdź inne posty napisane przez darean