Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2013/14
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
11
22.10.2013, 18:55
to jest spory klops, nie powinniśmy byli tego przegrać (a przynajmniej w taki sposób)
gra niestety beznadziejna
arti