rw88 napisał(a):

Mówi się ostatnio, że nie mieliśmy potencjału w defensywie, żeby osiągać w tych eliminacjach dobre wyniki. No to proszę bardzo:
Defensywa, która ostatnio zremisowała we Włoszech 2-2:
Berezovskiy (Dinamo Moskwa, 39 lat) - Mkoyan (Gandzasar Kapan), Haroyan (Pyunik Erewan), Arzumanyan (FK Aktobe), Hayrapetyan (Widzew Łódź)
Defensywa, która zagrała dla Islandii w meczu decydującym o ich awansie do baraży, 1-1 z Norwegią:
Halldórsson (KR Reykjavík) - Saevarsson (Brann Bergen), Sigurdsson (FC Kopenhaga), Árnason (Rotherham United - League One), Skúlason (Odense Boldklub)
Teoretycznie najsilniejsza defensywa Reprezentacji Polski w piłce nożnej:
Szczęsny (Arsenal FC) - Piszczek (BVB Borussia), Szukała (Steaua Bukareszt), Glik (Torino FC), Boenisch (Bayer Leverkusen)
|
Trochę manipulujesz - nie wspomniałeś o szczegółach:
1. defensywa, która ostatnio zremisowała z Włochami, którzy wcześniej awansowały z 1 miejsca i grały test-mecz...
2. defensywa, która zagrała dla Islandii walczącej o baraż z Norwegią, która nie miała już szans na cokolwiek
3. Jeden z paru wariantów obrony (czy zagrali w takim zestawieniu choć 1 raz w eliminacjach?).