Galonek napisał(a):

Po lekturze forum Lechii można wywnioskować, że w Gdańsku powoli zaczyna działać "efekt Probierza". Coraz głośniejsze "słuchy chodzą" o tym, że kopacze grają przeciwko trenerowi. Pomimo tego, że w takich sytuacjach, moim zdaniem, powinno zawsze stawać się po stronie szkoleniowca, to sytuacja ta pokazuje, że MP ma jakieś problemy socjalizacyjne i komunikacyjne.
Bo nawet pyska drzeć powinno się z sensem...
|
Probierz to pi...a a nie trener, zrobili z niego gwiazdę bo pewnie miał "zasługi". Nawet na selekcjonera niektórym wygląda

Prawda jest jednak brutalna ... Grał chłopina całe życie w przeciętnym klubie na pozycji gdzie wystarczy szybko biegać to skąd miał się nauczyć?