Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 22.10.2013, 14:50
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Po lekturze forum Lechii można wywnioskować, że w Gdańsku powoli zaczyna działać "efekt Probierza". Coraz głośniejsze "słuchy chodzą" o tym, że kopacze grają przeciwko trenerowi. Pomimo tego, że w takich sytuacjach, moim zdaniem, powinno zawsze stawać się po stronie szkoleniowca, to sytuacja ta pokazuje, że MP ma jakieś problemy socjalizacyjne i komunikacyjne.

Bo nawet pyska drzeć powinno się z sensem...
Probierz to pi...a a nie trener, zrobili z niego gwiazdę bo pewnie miał "zasługi". Nawet na selekcjonera niektórym wygląda Prawda jest jednak brutalna ... Grał chłopina całe życie w przeciętnym klubie na pozycji gdzie wystarczy szybko biegać to skąd miał się nauczyć?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując