|
13 kwietnia to jak się nie mylę 3 dni od katastrofy. Czyli nic nienormalnego, że szczątki znikły z drzewa, pewnie poszły do analiz itp. A wy już sPiSkujecie.. oj dzieci dzieci..
@Arapaho - Jak można dyskutować z ludźmi, którzy nawet nie wiedzą, że media są niezależne. Zależne media to TV TRWAM (sPiSkowe) i jakieś tam śmieszne gazetki typu Gazeta Polska itp dla katoterrorystów i emerytów, reszta mediów w Polsce jest niezależna i każdy może w nich pracować, pisać, kręcić, niezależnie od poglądów politycznych.
Ostatnio edytowane przez pysio : 22.10.2013 o godz. 14:44.
|