|
śmiesznie tutaj jest. AS82, jeśli Pysio myśli i wypowiada się podobnie do Ciebie, to naprawdę zacznij się martwić.
Akurat obrońcy "teorii brzozy" obrzucaja tutaj ludzi epitetami, nie potrafią merytorycznie podejść do tematu, starają się obrażać dyskutantów. Robią dokładnie to samo, co tzw. łżeelita polityczno - dziennikarska. Zamiast podejść do tematu zgodnie z etyką...
Nie wiem co się stało w Smoleńsku, ale chciałbym się tego dowiedzieć. Nie wierzę Putinowi, Tuskowi, Millerowi i Laskowi, mam też dystans do osób pokroju Macierewicza.
|