FraMat napisał(a):

Nie rozumiem. Z Lechią tylko jeden mecz chyba? Dwie drużyny mają awansować do ćwierćfinału?
|
Przepraszam, byłem przekonany, że mecz i rewanż. W takiej sytuacji obie drużyny zapewne nastawią się na grę z kontry

Resztę moich wypocin podtrzymuję.