Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 22.10.2013, 12:35
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Czytając choćby ten temat ,to widać ,że Maciarenko uzyskał to na co liczył bo katastrofa zamiast połączyć Polaków ,jeszcze bardziej (za sprawą Macierewicza) ich podzieliła .
Wyjaśnijmy sobie jedno. Ktoś kogo śmieszy, męczy, przyprawia o mdłości chęć wyjaśnienia tego co sie stało w smoleńsku. NIE JEST POLAKIEM. Więc wybacz, ale katastrofa Polaków połączyła. Nawet z innych krajów przyjeżdżają żeby tą kluczową sprawę rzetelnie wyjaśnić. Natomiast fakt ujawnienia się wszelkiej maści propagandystów tuszujących prawdę w obawie przed zdenerwowaniem swoich mocodawców jest również nie do przecenienia. Stosunek do katastrofy już na długie lata będzie papierkiem lakmusowym, przesądzającym o tym kto jest kim.

pysio napisał(a):Wyświetl post
Według sPiSowców Ruscy podrzucili...

ale to żałosne...
Dzień po katastrofie ich nie było prostaku. Reszta nie ma znaczenia. Chyba że jako dowód w sprawie matactwa ...

pysio napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, że większość społeczeństwa ma jednak swoje rozumy i nie wierzy w takie pierdoły, teorie spiskowe i inne gówna sPiSu.
Buchachachaha

Chyba tylko tacy z "rozumami" podobnymi twojemu. A zaręczam ci że wielu takich nie ma
Ostatnio edytowane przez Drozd : 22.10.2013 o godz. 12:48.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując