Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.10.2013, 09:09
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
A takie czary :zdjęcie drzewa „bez odłamków” (po lewej ) 13 kwietnia 2010 r. wykonał i zamieścił w sieci dziennikarz i fotograf Jan Gruszyński, zdjęcie z odłamkami po prawej z dokumentacji
Czary ale chyba w photoshopie...
Czyli sugerujesz ,że ktoś po katastrofie wspinał się na połamaną brzoze i wbijał w nią kawałki Tupolewa ?
Odpowiedz cytując