Arapaho napisał(a):

|
A takie czary :zdjęcie drzewa „bez odłamków” (po lewej ) 13 kwietnia 2010 r. wykonał i zamieścił w sieci dziennikarz i fotograf Jan Gruszyński, zdjęcie z odłamkami po prawej z dokumentacji
|
Czary ale chyba w photoshopie...
Czyli sugerujesz ,że ktoś po katastrofie wspinał się na połamaną brzoze i wbijał w nią kawałki Tupolewa ?