|
Po lekturze forum Lechii można wywnioskować, że w Gdańsku powoli zaczyna działać "efekt Probierza". Coraz głośniejsze "słuchy chodzą" o tym, że kopacze grają przeciwko trenerowi. Pomimo tego, że w takich sytuacjach, moim zdaniem, powinno zawsze stawać się po stronie szkoleniowca, to sytuacja ta pokazuje, że MP ma jakieś problemy socjalizacyjne i komunikacyjne.
Bo nawet pyska drzeć powinno się z sensem...
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".
BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
|